Žiemos vestuvių pasaka. Kokią suknelę rinktis žiemos vestuvėms?

Nors didžioji dalis nuotakų svajoja lemtingajį „taip“ ištarti šiltuoju vasaros sezonu, gražios ir jaukios žiemos vestuvės gali būti puikus pasirinkimas. Nesvarbu, ar svajojate apie šventines vestuves Kalėdinių laikotarpiu ar tiesiog baltų – baltų žiemos vestuvių , įgyvendinimo idėju apstu įvairių.

Turbūt vienas iš esminių klausimų, kokia gi ta vestuvinė suknelė žiemą? Vasarą atrodo galime rinktis iš begalės variantų, kadangi mūsų planams įtakos nedaro šaltas oras, sniegas ir kiti niuansai, kurie aktualūs tik žiemą. Dalinamės keletu rekomendacijų :

  • Rekomenduotume rinktis sunkesnio audinio suknelę (atlasas, Mikado, žakardas , storesnis krepas).
  • Žiemos vestuvėms venkite lengvai krentančių, plazdančių audinių, kurie paprastai kuria lengvumo ir gaivumo pojūtį. Be to esant vėsiam orui galite sušalti ir jaustis nepatogiai. Juk pati žiema kalba apie jaukumą, tad tokį įvaizdį ir kurkite! Jauskitės jaukiai ir šiltai!
  • Žiemos vestuvėms ypatingai tinka suknelės ilgomis rankovėmis : ar tai būtų klasikinės ilgos rankovės, ar galbūt netikėtų formų variantas.
  • Norinčioms pridėti įvaizdžiui originalumo ir gyvybės siūlome žaisti su tekstūromis ir spalvomis. Vietoje akinančiai baltos rinkitės kreminio atspalvio ar spalvinę suknelę.

Iš tiesų, manome, kad visi metų laikai yra nuostabūs vestuvėms, todėl skatiname rinktis ne tik vasarą, bet ir jaukųjį žiemos periodą! Iš lengvos vasariškos princesės transformuokitės į elegantišką žiemos karalienę.