Moderni miesto princesė: misija įmanoma. Kokios suknelės tinka miesto vestuvėms?

Pastebime vis augančią tendenciją rinktis miesto vestuves, lemtingąjį „taip“ ištarti  miesto rotušėje , o didžiulius pobūvius iškeisti į ramias priėmimo vakarienes su šeima / draugais. Šiuolaikiniame pasaulyje vestuvės dažnai iš romantiškų gamtos kampelių keliasi į modernius miestus, melancholiškas pajūrio fotosesijas keičia kadrai iš urbanistinių lokacijų, o pobūvį sodyboje – stilingas vakarėlis ant stogo.

Todėl iškyla vis aktualesnis klausimas, kokį įvaizdį kurti moderniai miesto nuotakai?

Innamorata #rekomendacijos miesto nuotakai:

  • Patariame kurti šiuolaikišką įvaizdį telpantį klasikos rėmuose: minimalistinės, tačiau elegantiškos krepo audinio suknelės. Siluetai ir modeliai gali būti įvairūs : prigludę siluetai, platėjančios linijos, su skeltukais ir be, asimetrinių linijų dominavimas). Svarbiausia rinktis tai, kas tinka būtent jums pagal figūros tipą bei asmenybės bruožus.
  • Jeigu manote, kad modernas ir klasika ne jums, įneškite šiek tiek romantikos miesto vestuvėms. Tam tobulai tiks plazdantys šifoniniai sijonai arba skraisčių detalės. Jau įsivaizduojame jus romantišką ir laisvą sakančią „taip“ didingoje Romoje ar pasakiškoje Veronoje!
  • Jeigu norite išsiskirti, galite tapti modernia miesto princese vilkėdama žaismingą tiulinę suknelę arba trumpą pūstą sijoną. Kurdama šį įvaizdį eksperimentuokite su spalvomis, vietoj klasikinės baltos, galite rinktis netikėtus tiulio atspalvius: švelniai rožinis, kreminis arba pereinantys ombre atspalviai. Norisi patogumo ir dar daugiau šiuolaikiškumo? Derinkite prie šio įvaizdžio grubius kerzinius batus arba savo mylimiausius sportbačius.
  • Žinoma, nepamiršome ir ištikimųjų klasikos gerbėjų. Teisingas pasirinkimas klasikiniam miesto įvaizdžiui – taftinės ar mikado suknelės. Moderni klasika, didelės apimties sijoninė dalis ir išryškinta liemens linija. O taip, toks įvaizdis atrodys įspūdingai, prašmatniai ir sukurs tikrą „wow“ efektą. Šis look‘as tiks ne tik klasikos mylėtojoms, bet ir nuotakoms mėgstančioms puošnumą, norinčioms prašmatnumo pojūčio bei ieškančioms ekstravagantiškų sprendimų.

Kurį įvaizdį bepasirinktumėte, svarbiausia, kad jis patiktų būtent jums ir atspindėtų jūsų nuotaiką bei asmenybę. Gražiausias aksesuaras puošiantis nuotaką vestuvių dieną tai pasitikėjimas savimi, užtikrintumas ir vidinė elegancija. Tegu jūsų vestuvinis įvaizdis atskleidžia būtent šias būsenas!