“Kiekviena suras tai, kas jai tinka ir patinka. Vertinu Innamorata, ir žinoma, pačią Aureliją Beliakaitę už profesionalumą – gebėjimą suprasti, ko reikia ir kas ne/tinka klientui, kokybę, puikų aptarnavimą, kantrybę ir atvirą nuomonę“

Edita K.

“Visoms būsimoms nuotakoms nuoširdžiai rekomenduoju Innamorata saloną. Dėl karantino daug ką teko derinti el.paštu, bet net nežiūrint to Aurelija išgirdo ir suprato visus mano norus, dalinosi patarimais, kas tiktų, o kas – ne. Suknelė viršijo visus mano lūkesčius, buvau sužavėta ne tik aš, bet ir vyras ir vestuvių svečiai. Ir dar labai noriu paminėti, kad suknelė ne tik graži, bet ir labai patogi – diena buvo itin karšta, šokiai tęsėsi iki paryčių, bet suknelė visiškai nevaržė manęs. Ačiū Innamoratos komandai!”

Nora P.

“Ačiū Innamorata mados namams ir asmeniškai Aurelijai už nuostabią suknelę!
Galimybė pačiai iš skirtingų detalių susikurti svajonių vestuvių suknelę yra geriausia, kas gali nutikti renkantis suknelę gražiausiai gyvenime šventei.
Taip pat didžiausios pagyros suknelės kokybei – niekada nemaniau, kad vestuvinė suknelė gali būti ne tik graži, elegantiška, bet ir labai patogi bei funkcionali!
Ačiū dar kartą ir didžiausios sėkmės ateityje! “

Rūta L.

Nuotraukos Tomas Adomavičius

“I can’t recommend this shop enough. The dress is absolutely perfect – they customized it to be exactly what I wanted and made it using my measurements so it fits like a glove. The customer service is incredible; the designer was responsive and so kind, and the package came SO quickly – it only took about a week to make it and 2 days for shipping. The box came beautifully wrapped with extra little gifts. The entire process made me feel so special. I’d give this shop 10 out of 5 stars.”

Liz L.

“Vieta, kur pildosi svajonės
Ačiū už profesionalumą ir kruopštumą. Ačiū, kad buvote vieta, kur buvo taip lengva išpildyti savo viziją”

Eglė M.

“Noriu padėkoti už puikią vestuvinę suknelę, kuri atitiko visus lūkesčius, buvo patogi bei kartu tikrai stilinga! Rekomenduoju visoms, kurios ieško įdomios, kokybiškos bei išskirtinio dizaino suknelės.”

Kamilė Ž.

“Labai noriu padėkoti visai Innamorata komandai už išpildytas svajones su kaupu!

Kiekviena detalė apgalvota iki smulkmenų ir skoninga

ačiū už malonų bendravimą, patarimus, lankstumą. Esu visiškai įsimylėjusi savo suknelę ir visą Innamorata komandą

Kristina S. 

Nuotraukos Jurgita Lukos

“Aurelijos ir jos komandos darbą apibūdinti galėčiau tik pačiais geriausiais atsiliepimais. Aurelija dėmesingai išklausė visų lūkesčių, patarė ir padėjo surasti suknelę, kuri ne tik pasakiškai dailiai atrodė, bet su kuria jaučiausi be galo puikiai ir patogiai. Dėkui!”

Miglė B.

“Ačiū Innamorata komandai, kad savo vestuvių dieną atrodžiau taip kaip svajojau! Suknelė buvo ideali! Kruopščiai pasiūta ir pritaikyta. Rekomenduoju Innamorata būsimoms nuotakoms, kurios vertina subtilų ir elegantišką nuotakos įvaizdį. Ačiū!“

Rasa B.

Nuotraukos SP Fotografija

“Na jau tuoj bus metai nuo to laiko, kai buvau papuošta šios talentingos dizainerės kurta suknele! Aurelija tikrai myli savo darbą, atidumas kiekvienai detalei, gausybė patarimų/pasiūlymų, malonus bendravimas! Super! Ir dar kartą Ačiū! Galima jaustis užtikrintai kai būni jos rankose! Super! Tikrai rekomenduoju ne tik savo draugėm bet ir kitoms būsimoms nuotakoms!”

Vaida J.

“Innamorata mados namuose ne tik radau sau patinkančią suknelę, bet ir supratau, kas man ištikrųjų tinka, pabrėžia figūrą ir paslepia trūkumus. Nuostabūs ir kokybiški audiniai, be galo kruopščiai pasiūta suknelė ir sukurtas visas nuotakos įvaizdis. Innamorata viršijo mano lūkesčius. Ačiū, kad sukūrėte tokį grožį mano svarbiausiai gyvenimo dienai ”

Ieva J.

“Labai dėkoju Innamorata už vestuvinę suknelę! Užsivilkusi suknelę atitinkančią mano norus likau nustebinta kaip idealiai ji tiko be jokių pataisymų. Užsivilkau ir įsimylėjau Pradžioje, atvykus rezervuotu laiku, šiek tiek teko palaukti kol mus priims, tačiau profesionalus aptarnavimas, putojančio vyno taurė kartu su brangiausiomis bei Tobula suknelė su nuostabiai pritaikytomis detalėmis atpirko viską Pasijutau kaip filme!”

Greta D.

“Labai didelis ačiū Innamoratos komandai už tobulai pasiūtą suknelę,kuri pilnai atitiko mano lūkesčius!Ačiū už rūpestį ir malonų bendravimą!”

Dovilė K.

“Ačiū už suknelę, kuri buvo tokia, apie kokią svajojau! Nuostabi galimybė pačiai atskirai susidėlioti suknelės viršų, apačią, detales (kišenės – privaloma!), audinį… O viskam padeda puiki komanda, kurių patarimais ir patirtimi niekada net nesuabejojau. Taip pat puiki stilistės, kuri nuoširdžiai girdi ko nori būsima nuotaka, konsultacija! Taip pat labai patiko galimybė į konsultacijas registruotis internetu – tikrai patogu. Kruopštus ir nepriekaištingas darbas ir tolesnis suknelės derinimas bei taisymas iki beveik paskutinės dienos – kad viskas tiktų idealiai
O tuomet per šventę apie suknelę nereikia nė galvoti – galima tiesiog džiaugtis nuostabia diena. Linkiu, kad tokių laimingų ir patenkintų nuotakų aprengtumėte ir daugiau“

Marija K.

Nuotraukos Ugne Henriko

“Pačios didžiausios rekomendacijos Aurelijai ir visai jos komandai! Innamorata sukūrė daugiau nei tik svajonių suknelę! Sukūrė ir nuotaiką ir pasitikėjimo jausmą dėvint suknelę. Puikus ir nuoširdus bendravimas. Jaučiausi patikimose rankose nuo pat pirmos dienos. ”

Daiwa D.

“Be galo ačiū už nuostabią suknelę! Didžiausios rekomendacijos Aurelijai už patarimus bei profesionalumą”

Neringa P.

“Labai ačiū! Profesionalus ir labai malonus bendravimas, nuostabi suknelė. Jaučiausi kaip deivė! ”

Indrė C.

“Suknelė buvo tobula, atitiko visus mano lūkesčius, absoliučiai 100% tiko mano figūrai. Ačiū, Aurelijai už visą skirtą laiką, derinimus, primatavimus ir visa kita. Visas šis procesas buvo viena iš mano svarbios šventės dalių, kuri buvo labai miela maloni ir graži. Ačiū!”

Evelina G.

“Ačiū labai už visą pagalbą ir suteiktą galimybę vestuvių dieną jaustis nepakartojamai! Aurelija, jūs be galo talentinga kartu su savo miela ir atsidavusia komanda ”

Julija M.

“Dėkoju Visam Innamorata kolektyvui, už svajonių suknelės sukurimą. Puikus kainos ir kokybės santykis. Nuoširdus aptarnavimas!!!”

Ilona B.

“Sužydėjus medžiams grįžta prisiminimai ir apie gražiausią šventę. Komplimentų jūra Innamoratai už sukurtą lengvumą, grožį ir profesionalumą iki smulkiausių detalių. Rekomenduoju visoms nuotakoms. Aukit, stiprėkit, būkit sveikos ir toliau kurkite grožį!”

Raminta Š.

Nuotraukos Fotojura

“Esu begalo dėkinga už suknelę, kurią vilkėdama jaučiausi gražiausia mergina tą dieną. Puikus, nuoširdus bendravimas, gavau nemažai patarimų ir naudingos informacijos ne tik apie tai, kokia suknelė man tiktų bet ir bendrai apie suknelės priežiūrą, valymą, medžiagas, ką daryti, kad vestuvių dieną suknelė atrodytų taip pat nuostabiai kaip ir ją matuojantis. Ačiū Aurelijai už svojonės realizavimą. Jei ateidamas net nenutuoki kas tau tiktų, išeini iš salono su šypsena, nes aptarnavimas yra aukščiausio lygio. Ačiū!”

Agneška B.

“5 žvaigždučių rekomendacija Aurelijai. Besirinkdama vestuvių suknelę aplankiau daugybę dizainerių bei nuomos salonų. Aurelijai tereikėjo 20 minučių parinkti “tą teisingą” modelį. Nesigailėjau nei minutės. Ačiū už aukščiausią profesionalumą ir kokybę!”

Rūta K.

Nuotrauka LikeMoon

“Ačiū Innamoratai ir Aurelijai už išpildytą vieną iš mano svajonių. Apie tokią nuotakos suknelę svajojau ilgai ir Jūs tai pavertėte realybe.
Rekomenduoju visoms būtinoms nuotakoms. Aukščiausia kokybė, geriausias aptarnavimas.”

Dovilė K.

“Vestuvinė suknelė buvo parinkta idealiai pagal mano figūrą. Ji atrodė nuostabiai tiek realybėje tiek ir nuotraukose. Innamorata darbuotoja lengvai patarė ir išklausė visų norų. Viskas atitiko mano lūkesčius. Labai labai rekomenduoju šį saloną. Tikrai didelis suknelių pasirinkimas. ”

Gintarė M.

“Išskirtinio dizaino suknelės, tinkančios kiekvienai nuotakai
Ačiū, kad padėjote man surasti savo tobulą vestuvinę suknelę ”

Viktorija A.

“Labai rekomenduoju Innamorata komandą toms, kurios ieško skoningo, madingo ir profesionalaus sprendimo savo vestuvinei suknelei.
Per maža pasakyti, kad manoji suknelė buvo graži. Ji – išskirtinė, atitiko mano charakterį ir norimą kokybę. Ačiū Innamorata komandai už patarimus ir betarpišką bendravimą”

Inga Ž.

“Nuoširdžiai rekomenduoju Innamorata saloną – puiki komanda, nuostabiausios Aurelijos kurtos suknelės, dėmesys klientui, užtikrinama kokybė. Savo suknele džiaugiuosi iki šiol ir nesirinkčiau nieko kito. “

Gita Č.

“Labai džiaugiuosi savo pasirinkimu! Puikus aptarnavimas ir kokybė!Suknelė pasiuta nepriekaištingai, kokybiškai! Rekomenduoju!”

Gintarė A.

Nuotrakos Luciopic

“Nors praėjo jau metai, man mano suknelė vis dar gražiausia iš visų. Vėl ir vėl rinksčiauai Innamorata!”

Veronika P.

“Labai džiaugiuosi pasirinkusi Aurelijos kurtą Innamoratos suknelę Jaučiausi, kaip tikra karalienė
Puikus aptarnavimas, pagalba išsirenkant tą vienintelę nuostabiąją suknelę, kokybė, tik patys geriausi atsiliepimai ”

Greta V.

Nuotraukos Ana Rosso

“Rekomenduoju būsimoms nuotakoms, kurios savo šventės dieną nori atrodyti išskirtinai, pasitikėti savimi ir dėvėti tobulai tinkančią suknelę
Tikiu, kad kartu su INNAMORATA svajonę paversite realybe!”

Rūta Z.

Nuotraukos Vigantas Ovadnevas

“viskas labai tiko ir patiko!”

Ligita B.

Nuotraukos Radzvilaite Photography

“Noriu padėkoti Aurelijai ir jos komandai už mano norų įsiklausymą ir nuostabios suknelės pasiuvimą. Suknelė pasiūta labai kruopščiai ir kokybiškai, o audinys neapsakomo grožio. Innamorata išpildė visus mano lūkečius, todėl šventės dieną jaučiausi labai ypatingai! Dar kartą ačiū! Labai rekomenduoju! ”

Ieva N.

Nuotraukos Gedminaite

“Pačios didžiausios rekomendacijos Aurelijai ir visai jos komandai! Mergaitės ne tik dirba profesionaliai, bet dar ir pajuokauja, todėl išėjus iš salono, tik pačios geriausios emocijos!! :))) Čia radau savo suknelę, su ja vestuvių dieną jaučiausi ypatingai!
Mano suknelė nebuvo įkelta į internetą, todėl nenuėjus į Innamoratą, niekada nebūčiau jos atradus! Todėl visoms linkiu čia ateiti ir surasti sąvają! Apkabinimai Aurelijai ir Innamoratos merginoms, Jūs nuostabios!”

Dovilė T.

“Innamorata sukūrė mano svajonių suknelę! Esu labai dėkinga už tai tiek Aurelijai, tiek visam kolektyvui, kuris dirbo labai profesionaliai, pasiūlė įvairių suknelės variantų, patarė, padėjo išsirinkti, tačiau nieko nepiršo. Vestuvių dieną jaučiausi tobulai! Ačiū ”

Rūta V.

“Niekad neplanavau siūtis vestuvinės suknelės, bet užsukusi pas šią dizainerę, supratau, kad ieškoti nebenoriu. Kiekvienas vizitas buvo labai malonus. Innamorata kolektyvas nuostabus. Tą dieną buvau kupina pasitikėjimo savimi tik nuostabios suknelės dėka. Labai labai rekomenduoju! ”

Aurelija S.

“Būsimos nuotakos, savo svajonių suknelę rasite tik čia! įspūdingi suknelių modeliai, nuostabi dizainerė, tikslumas, punktualumas ir įspūdis.Tą dieną jaučiausi kaip tikra karalienė. Ačiū Innamorata kolektyvui! ”

Gabrielė M.

Nuotrauka Fotoguru